Příběhy o nedůvěře páru, které vyprávěl slavný filmový režisér, nejprodávanější autor nebo soused, jsou nekonečné. Jak se člověk takhle chová? Kdo je na vině? Často klademe tyto otázky, když slyšíme další a další zradu.

#1 Absence emoční intimity
Neschopnost rozhovorů se srdcem ke srdci s partnerem a nedostatečná podpora přimějí jak ženy, tak muže k podvádění. Existuje stereotyp, že hlavním motivem muže je sex. Ale ve své knize Pravda o podvádění , manželský poradce Gary Neuman říká, že 47% jeho mužských klientů, kteří podváděli, mluvilo o absenci emoční intimity.

#2 Vliv zkušeností a společnosti
Pokud osoba již měla zkušenosti s nevěrou během svého předchozího vztahu, existuje obrovská pravděpodobnost, že budou jednat stejným způsobem s novým partnerem. Je zajímavé, že lidé kolem sebe také ovlivňují tendenci k nevěře. V jednom anonymním průzkumu více než 75% mužů, kteří se dopustilo cizoložství, naznačilo, že jejich přátelé také podvádějí své manželky.

#3 Nudný intimní vztah
Nedostatek jasných nových emocí v sexuálním životě člověka je důvodem, proč se 70% mužů a 49% žen rozhodne podvádět. Je třeba poznamenat, že lidé, kteří odpověděli výše, také uvedli, že jejich vztahy jsou obecně šťastné: bez velkých skandálů a dalších zklamaných otázek

Pro pokračování přejdi na další stranu. Na další stranu pokračuj pomocí šipky.

-Reklama-

loading...

-Reklama-

loading...